ART / Lithographs / Graphic art 15759201
nr 1575 9201
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Joan Miró (1893-1983), Spain. No signature, ej daterad, outer dimensions including frame: 71x48, wear, damages.
GRAPHIC ART, Ej signerad, ej daterad, yttermått inklusive ram: 71x48 cm
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday October 30 2023
at 19:13:13
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
350 kr